Projekt

Ogród pokazowy

Jaka była potrzeba

Ogród pokazowy

Projekt wykonany w ramach konkursu „Inspiracje – Aranżacje” polegający na stworzeniu tematycznej aranżacji ogrodowej pod tytułem Miejski Wędrowiec.
Inspiracją do stworzenia aranżacji było spojrzenie na Miejskiego Wędrowca jak na marynarza, który przemieszcza się z miejsca na miejsce i choć wie, że będzie tam tylko przez chwilę, pragnie poczuć się jak w domu. W odpowiedzi na jego oczekiwania i styl życia, rodzi się potrzeba stworzenia ogrodu „pakownego”, takiego który można łatwo zabrać ze sobą. Stąd skrzynki, słoiki z roślinami, żagiel, przenośny warzywnik, rury z ziołami. Kolorem wyróżniającym kompozycję jest jak na marynarza przystało kolor niebieski. W ogrodzie znalazły się gadżety z podróży, a także elementy ozdobne, jak mapa świata. Nasz miejski wędrowiec ma do dyspozycji rower na bliższe podróże oraz wygodny hamak i lunetę, które może wykorzystywać podczas wieczornego wypoczynku.

Projekt ogrodu pokazowego na targi Gardenia 2018 w Poznaniu - prezentacja
Projekt ogrodu pokazowego na targi Gardenia 2018 w Poznaniu - szczegół

Główna idea:

  • Stworzenie ogrodu „pakownego”.
  • Marynarskie motywy takie jak: żagiel czy dominujący niebieski kolor.

Jak to sobie wyobrażaliśmy

Jak udało się zrealizować

Więcej niesamowitych historii

Kontakt

Porozmawiajmy o Twoim ogrodzie

Spodobał Ci się ten projekt? Skontaktuj się z nami już dziś, a pomożemy Ci zrealizować Twoje marzenia o pięknym ogrodzie!

Napisz do nasZadzwoń do nas

Bądź na bieżąco śledząc nasze social media: